poniedziałek, 10 czerwca 2013

Witam wszystkich!
Od kilku dni zastanawiałam się nad założeniem bloga. Przez jakiś czas sama śledziłam kilka stron i w sumie bardzo mi się spodobał ten rodzaj relacji, więc pomyślałam: dlaczego nie!? 
Tak więc i ja postanowiłam stworzyć bloga, w którym będę zamieszczała informacje o wszystkim i o niczym, czyli tak naprawdę to, co aktualnie mnie interesuje i wydaje się godne polecenia, tudzież opublikowania. Myślę, że będzie to blog tak naprawdę o rzeczach codziennych. Mam wiele pomysłów, które chciałabym w nim zrealizować. Jest to mój pierwszy blog, więc sama jestem tym podekscytowana i zarazem mam wielkie obawy, ponieważ nigdy czegoś takiego nie prowadziłam (nawet pamiętnika!) a bardzo bym chciała, aby to wszystko się udało. 
Planuję zamieszczać tutaj moje recenzje odnośnie kosmetyków, książek, filmów, różne ciekawostki, porady, propozycje ubioru (choć raczej rzadko, ponieważ nie jestem miłośniczką zakupów. Wiem, że to dziwne, bo przecież jestem kobietą, no ale i tutaj zdarzają się wyjątki;) Myślę również nad pokazaniem propozycji make-up, choć akurat w tej dziedzinie jestem jedynie amatorką. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć muzyki, bez której raczej się nie rozstaję i wiele innych wątków wartych poruszenia. 
Może Wy macie jakieś propozycje, które chciałybyście przeczytać bądź się poradzić? Na tyle ile będę mogła (i ile będę miała wiedzy na dany temat), postaram się odpowiedzieć na każde pytanie:) Trzymajcie za mnie kciuki! Od dzisiaj jestem do Waszej dyspozycji. 
Pozdrawiam Was Kochani!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz